Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace
U této jednotky je možnost odpočtu 21 % DPH
Zpět na výběr Mám zájem

Jednotka č. 7408

Základní informace
ID nemovitosti DG7408
Vlastnictví osobní
Dispozice 1+kk
Celková plocha 67,7 m²
Podlahová plocha 26,7 m²
Poznámka k ceně Přestaňte snít o novém bydlení!
Akční cena 4 394 000 Kč
Cena 4 625 000 Kč
Podlaží 4 / 6
Výtah ano
Pochozí střecha 21,3 m²
Terasa 21,3 m²
Sklepní kóje 1,4 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky fit out
Parkování zpevněná plocha

* Cena včetně DPH

Umístění na patře a v budově

Grébovka - 7408 - Umístění na patře a v budově
Bydlení v luxusní lokalitě pražských Vinohrad si nyní můžete dopřát i Vy!

Nově zrekonstruovaná prosluněná jednotka orientovaná na jihozápad nabízí krásný výhled na panorama Prahy.

Jednotka 1+kk zařízena ve standardu Fit Out o celkové výměře 67,7 m² s pochozí střechou 21,6 m², sklepní kójí 1,4 m² a zpevněné plochy k parkování.

Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby a soukromí pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Fotografie s vybavením jsou pouze ukázkou možného řešení designu jednotky.

Výborná investiční příležitost

Projekt Depo Grébovka nabízí stabilní výnos z pronájmu jednotky už v prvním roce!

Cena jednotky
2 mil.
10 mil.
Vlastní prostředky %
10 %
100 %
Výše hypotéky 1386259
Úrok 2,10 %
Doba splácení

Výnos z pronájmu jednotky 118000/rok 10,05 % p.a.

Splátka hypotéky
6825 Kč/měsíc

Upozorňujeme, že investiční kalkulačka výnosů je doplňkovým nástrojem, který umožňuje pouze orientační výpočet výnosů. Skutečný výnos investice se může od vypočteného výnosu pomocí této kalkulačky lišit, zejména v závislosti na inflaci, vývoji finančního trhu a trhu nemovitostí či jiných nepředvídatelných okolnostech a také s ohledem na individuální jednání každého uživatele. Za přesnost a správnost výnosu investice nenese naše společnost žádnou odpovědnost a na výnos vypočtený pomocí této investiční kalkulačky výnosů nevzniká uživateli vůči naší společnosti žádný nárok.

VAŠE DOTAZY

Depo Grébovka je výjimečný projekt, stejně jako je pro nás výjimečný každý náš zákazník. Máte-li jakýkoliv dotaz k projektu, napište nám a my se Vám obratem ozveme.