Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace
Zpět na výběr Mám zájem

Jednotka č. 5408

Základní informace
ID nemovitosti DG5408
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+kk
Celková plocha 102,8 m²
Podlahová plocha 61,1 m²
Cena Ústní rezervace do 21.10.2021 9 585 000 Kč
Podlaží 4 / 4
Výtah ano
Pochozí střecha 25,3 m²
Sklepní kóje 3,4 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky plně vybavená
Zařízení ano
Parkování parkovací stání
Parkovací stání 12,5 m²

* Nepodléhá DPH

Umístění na patře a v budově

Grébovka - 5408 - Umístění na patře a v budově
Bydlení v luxusní lokalitě pražských Vinohrad si nyní můžete dopřát i Vy! Nově zrekonstruovaná plně vybavená jednotka orientovaná na severovýchod nabízí krásný výhled na panorama Prahy. Jednotka o dispozici 3+kk o celkové výměře 102,8 m² včetně pochozí střechy 25,8 m², sklepní kóje 3,4 m² a parkovacího stání 12,5 m².

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk.

Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Uvedené obrázky s vybavením jsou přímé fotografie jednotky.

VAŠE DOTAZY

Depo Grébovka je výjimečný projekt, stejně jako je pro nás výjimečný každý náš zákazník. Máte-li jakýkoliv dotaz k projektu, napište nám a my se Vám obratem ozveme.