Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace
Zpět na výběr Mám zájem

Jednotka č. 5401

Základní informace
ID nemovitosti DG5401
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+kk
Celková plocha 102,6 m²
Podlahová plocha 61,6 m²
Poznámka k ceně až 500 000 Kč NA VYBAVENÍ BYTU!
Cena 8 149 000 Kč
Podlaží 4 / 4
Výtah ano
Pochozí střecha 23,4 m²
Sklepní kóje 4,6 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky white wall
Parkování parkovací stání

* Nepodléhá DPH

Umístění na patře a v budově

Grébovka - 5401 - Umístění na patře a v budově
PSN nabízí prodej bytů na Praze 2 Vinohrady, Depo Grébovka.

Bydlení v luxusní lokalitě pražských Vinohrad si nyní můžete dopřát i Vy! Nově zrekonstruovaná prosluněná jednotka orientovaná na jihozápad nabízí krásný výhled na panorama Prahy. Jednotka o dispozici 3+kk v provedení WHITE WALL a celkové výměře 102,6 m² včetně pochozí střechy 23,4 m², sklepní kóje 4,6 m² a parkovacího stání.

Standard White Wall Vám umožní dokončit si jednotku dle vlastních představ. Pouze 5 kroků Vás dělí od vysněného bydlení (položení podlahy, přilepení keramických obkladů, přimontování kuchyňské linky, připevnění sanity, pověšení osvětlení).

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk.

Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Zaujala Vás realizace vzorového bytu? Rádi Vám domluvíme schůzku s naším spolehlivým dodavatelem, který vytvoří finální podobu interiéru dle Vašich představ.

VAŠE DOTAZY

Depo Grébovka je výjimečný projekt, stejně jako je pro nás výjimečný každý náš zákazník. Máte-li jakýkoliv dotaz k projektu, napište nám a my se Vám obratem ozveme.