Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace
Správný čas na koupi nemovitosti, zvýhodněná cena až - 10%
Zpět na výběr Mám zájem

Jednotka č. 5210

Základní informace
ID nemovitosti DG5210
Vlastnictví osobní
Dispozice 1+kk
Celková plocha 18,9 m²
Podlahová plocha 18 m²
Poznámka k ceně Správný čas na koupi nemovitosti, zvýhodněná cena až - 10%
Akční cena 2 484 000 Kč
Cena ústní rezervace do 26.1.2021 2 588 000 Kč
podlaží 2 / 4
Sklepní kóje 0,9 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky white wall

* Nepodléhá DPH

Umístění na patře a v budově

Grébovka - 5210 - Umístění na patře a v budově
Grébovka - 5210 - karta jednotky
Zimní zvýhodněné ceny až -10 %.

Bydlení v luxusní lokalitě pražských Vinohrad si nyní můžete dopřát i Vy! Nově zrekonstruovaná prosluněná jednotka orientovaná na jihozápad nabízí krásný výhled na panorama Prahy. Jednotka ve standardu White Wall o dispozici 1+kk a výměře 18,9 m² včetně sklepní kóje 0,9 m².

Standard White Wall Vám umožní dokončit si jednotku dle vlastních představ. Pouze 5 kroků Vás dělí

od vysněného bydlení (položení podlahy, přilepení keramických obkladů, přimontování kuchyňské linky, připevnění sanity, pověšení osvětlení).

Fotky poukazují na možné řešení designu interiéru. Nemusejí odpovídat skutečnosti.

Projekt Depo Grébovka je navržen v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk.

Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Depo Grébovka nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří sní o dostupném bydlení v luxusní pražské lokalitě. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Čtyři budovy po rozsáhlé rekonstrukci nabídnou 205 ubytovacích jednotek. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po 3+kk o výměrách od 15 m² do 70 m². Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

VAŠE DOTAZY

Depo Grébovka je výjimečný projekt, stejně jako je pro nás výjimečný každý náš zákazník. Máte-li jakýkoliv dotaz k projektu, napište nám a my se Vám obratem ozveme.