Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace
Správný čas na koupi nemovitosti, zvýhodněná cena až - 10%
Zpět na výběr Mám zájem

Jednotka č. 5112

Základní informace
ID nemovitosti DG5112
Vlastnictví osobní
Dispozice garážové stání
Celková plocha 16,1 m²
Podlahová plocha 16,1 m²
Poznámka k ceně Správný čas na koupi nemovitosti, zvýhodněná cena až - 10%
Akční cena 759 000 Kč
Cena 761 000 Kč
podlaží 1 / 4
Výtah ano
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky velmi dobrý

* Nepodléhá DPH

Garážové stání orientované na jihozápad o velikosti 16,1 m² je v provedení FIT OUT.

Stání se prodává pouze k jednotkám 3+kk.

Bydlení v luxusní lokalitě pražských Vinohrad si nyní můžete dopřát i Vy!

Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy a parkovací stání pro větší komfort!

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk.

Máte možnost dokoupit k ubytovacím jednotkám část soukromé pochozí střechy a každý den si užívat posezení spojené s krásným výhledem na Prahu, okolí Vinohrad či parku Grébovka. Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Fotografie s vybavením jsou pouze ukázkou možného řešení designu jednotky.

VAŠE DOTAZY

Depo Grébovka je výjimečný projekt, stejně jako je pro nás výjimečný každý náš zákazník. Máte-li jakýkoliv dotaz k projektu, napište nám a my se Vám obratem ozveme.